KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528337
nr 1552 8337
Emil Hellbom
(1895-1969), Sverige
Oljemålning, Gamla Stan. Signerad. Olja på pannå, 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:55:28
17/7 18:26:40
100 kr
17/7 20:22:52